אודות מתמטיקס

aboutבית הספר להכנה לבגרות ופסיכומטרי מתמטיX לבגרות ופסיכומטרי הוקם בשנת 1998. מיום הקמת בית הספר ועד היום לא קיימנו פעילות שיווקית או פרסומית בהיקף משמעותי, ובכל זאת גדל מספר התלמידים הפוקד את בית הספר מידי שנה בשיעור ניכר. זאת בזכות עיקרון פשוט: השיווק היעיל ביותר עבורנו הוא התלמיד המרוצה. בהתאם לכך, אנו מקפידים להציע קורסים עדיפים בכל קריטריון משמעותי. עד היום זוקף לזכותו בית הספר מתמטיX עשרות אלפי תלמידים מרוצים, שבזכותם אנו ממשיכים לספק הכנה איכותית לבחינות הבגרות והפסיכומטרי. כאן ההבדל בין בית הספר מתמטיX לבין בתי הספר האחרים: איננו סופרים תלמידים, אנחנו סופרים תלמידים מרוצים. עשרות אלפי תלמידים מרוצים. בשונה מבתי ספר המתחרים, במתמטיX לא תמצא לעולם תלמיד שאיננו מרוצה. ההישגים – בהתאם. תנסה, ותבין מדוע.

הישגי התלמידים בבית הספר לבגרות ופסיכומטרי גבוהים משמעותית מהממוצע הארצי הכללי, ומהישגי תלמידים בבתי ספר מתחרים. אגב, ציוני התלמידים עליהם אנו מתבססים אינם נלקחים מסקרים מדגמיים שהוזמנו בתשלום כפי שנוהגים בתי ספר מתחרים, אלא מבוססים על נתונים אמיתיים ומלאים של תלמידינו. בית הספר נחשב לייחודי בעקרונות היסוד לפעילותו. אף אחד מכם לא יתקל בפרסום לבית הספר בשלטי חוצות, באמצעי המדיה וכדומה, ואם את או אתה קוראת את דברים אלה – הרי שהגעת לכאן בהמלצת חבר או חברה. למרות זאת, בית הספר נחשב למוביל באזורי פעילותו – בחיפה ובקריות. עצם היעדר השקעה בפרסום יקר איננו מקרי, אלא פעולה מכוונת שמוכיחה עצמה באופן מוכח: עיקר השקעתינו מוכוונת רק לאמצעים שיסייעו לתלמיד להשיג את מטרתו. כך, לפי אמונתנו, תלמיד מרוצה שווה יותר מכל פרסום, יקר ככל שיהיה. עובדה מוגמרת היא, שבסיכום עשר שנות פעילות לא תוכלו למצוא ולו תלמיד אחד שאיננו מרוצה מבית הספר.

אתם מוזמנים להגיע לבית הספר היחידי שמרשה לעצמו לאפשר לתלמידים להתחיל קורס הכנה לפסיכומטרי או לבגרות, ורק לאחר מכן להחליט אם להירשם לאותו הקורס. הרי, יש לכם נקודה ראשונה למחשבה. עכשיו אתם מוזמנים לחפש דבר דומה בבתי הספר המתחרים. אם לא תמצאו, הרי יש לכם נקודה נוספת למחשבה.